Oferta

O nas


NSS Sp. z o.o.

ul. Modularna 11 Hala 4

02-238 Warszawa

tel. (22) 846-25-31

fax. (22) 846-23-57

mail: info@nsssecurity.pl              

 

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

KRS: 0000092488

Wysokość kapitału zakładowego: 50.000,00zł.

REGON: 017161046

BDO: 000004854

 

 

 

             Firma NSS Sp. z o.o. rozpoczęła swą działalność w 1998 roku jako importer oraz dystrybutor amerykańskich urządzeń systemów sygnalizacji włamania i napadu. Oferta firmy przez kolejne lata była ciągle poszerzana o coraz to nowsze produkty, zarówno z segmentu SSWiN jak i telewizji przemysłowej. Od momentu powstania, firma stale się rozwija, umacniając swoją pozycję na polskim rynku systemów zabezpieczeń.

 

           W 2008 roku wprowadziliśmy do swojej oferty nową markę urządzeń z zakresu CCTV – BCS. Marka BCS to profesjonalne urządzenia wyróżniające się funkcjonalnością, niezawodnością oraz jakością wykonania. Dziś marka BCS jest świetnie rozpoznawalną marką wśród najbardziej wymagających klientów.

 

           Firma NSS to stabilny importer o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym klientom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji i włamania oraz monitoringu. Za pomocą kompetentnego działu handlowego oraz działu technicznego dbamy o wysoki poziom zadowolenia naszych klientów.

 

           Współpracując z NSS – stabilnym partnerem handlowym, mają Państwo pewność, że otrzymują sprzęt najnowszej generacji, od sprawdzonych i solidnych producentów.

 

Jesteśmy dystrybutorem następujących marek


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
           Urządzenia sprzedawane przez firmę NSS posiadają deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej oraz są oznakowane CE. Wybrane produkty posiadają także odpowiednie atesty oraz certyfikaty.